خدمات آموزشی۱۳۹۷/۹/۱۲ ۱۰:۱۸:۴۸
ردیف آموزش توضیحات
۱ بازاریابی کوتاه ترین تعریف بازاریابی "ارضاء سود آور نیازهاست" برای اینکه سازمانی بتواند نیازها را تشخیص دهد و درجهت بر طرف نمودن آن اقدام نماید نیاز است که با علم بازاریابی آشنا باشد،ما علاوه بر علم بازاریابی، تاکتیک های عملیاتی آن را نیز آموزش می دهیم.
۲ بازاریابی داخلی بازاریابی داخلی یکی از آموزش های مطرح در بازاریابی می باشد که درآن کلیه کارکنان بویژه مدیران ارشد شرکت با اصول بازاریابی آشنا می شوند در واقع این رویکرد توصیه می کند که شرکت ها باید کارکنانشان را به گونه ای آموزش دهند که همواره برای خدمت به مشتری آماده باشند.
۳ دیجیتال مارکتینگ ما تمامی سرفصل های دیجیتال مارکتینگ را که در ایران قابل استفاده و اجرا است، آموزش می دهیم.تمایز آموزش ما با سایرین عملی و پروژه محور بودن است.
۴ برندسازی برند سازی فرایندی است که در آن برای خلق برند برای محصول یا خدمت یک کسب و کار تلاش می شود، آموزش های ما ترکیبی از بروزترین منابع آموزشی و تجربیات عملیاتی است.
۵ مدیریت استراتژیک در نظام طرح ریزی استراتژیک آموزش مفاهیم استراتژی به کارکنان جهت درک استراتژی سازمان از ضروریات پیاده سازی استراتژی تلقی می شود.ما علاوه بر آموزش کارکنان، بسته مخصوصی برای مدیران ارشد سازمان ها جهت یادگیری طرح ریزی استراتژی داریم.
۶ فروش مهارت فروش و تکنیک های فروشندگی حرفه ای در ایران از جمله مابحثی است که بیش تر بر تاکتیک های عملیاتی استوار است بنا براین ما علاوه بر مبانی نظری،مباحث عملیاتی مخصوص بازار ایران را نیز آموزش می دهیم.
۷ فنون ارتباطات موثر انسان در در فرآیند اجتماعی شدن، برخی از مهارت های بین فردی را کسب می کند. اما سطح عملکرد او در این مهارت ها را می توان بهبود بخشید. هر فردی برای پیشرفت در روابط انسانی و کاری خود، نیاز به یک سری آموزش های تخصصی دارد.ما این آموزش ها را برایتان آماده کرده ایم.
۸ مذاکره تجاری و زبان بدن منظور ما از مذاکره تجاری هر نوع مذاکره ای است که به صورت مستقیم یا غیرمستقیم، تبعات مالی و اقتصادی داشته باشد.در کنار آموزش مذاکره تجاری مباحث فشرده ای از رمز خوانی زبان بدن نیز مطرح می گردد.

  لطفا دوره مد نطرتان را انتخاب نمایید سپس برای رزرو، فرم در خواست دوره پایین را پر کنید.در اولین فرصت جهت هماهنگی با شما تماس می گیریم.
توجه:اولویت شروع دوره با کسانی است که زودتر فرم را پر کرده اند.

فرم درخواست دوره آموزشی

دسته بندی مطالب

اطلاعات تماس :

info@ser-inno.com

تلفن: 021.468.59.800

تلفن همراه: 0912.00.67.332

وبسایت: سرینو